Głosujemy! Każdy mieszkaniec Bielska-Białej może zagłosować!

Głosujemy! Każdy mieszkaniec Bielska-Białej może zagłosować!

24.09.2021

Ruszyło głosowanie! Wszystkich mieszkańców Bielska-Białej (bez względu na wiek) gorąco zachęcamy do głosowania w terminie od 23 września do 9 października 2021 roku (włącznie), z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej strony z formularzem do głosowania on-line. Możliwe jest również głosowanie tradycyjne z wykorzystaniem kart do głosowania w "Punktach głosowania". O obu sposobach głosowania pisaliśmy w poprzedniej  Aktualności (link).

Głosowanie elektroniczne to najszybsza i najwygodniejsza metoda udzielenia poparcia ulubionym projektom. W bieżącej edycji można oddać głos na jeden projekt osiedlowy w osiedlu, którego jest się mieszkańcem i na jeden projekt ogólnomiejski.

Osoby głosujące on-line klikają w zakładkę "GŁOSOWANIE" lub w przycisk z napisem "ZAGŁOSUJ NA PROJEKT" widoczny na głównej stronie Budżetu Obywatelskiego, co spowoduje automatyczne przekierowanie do listy projektów osiedlowych i ogólnomiejskich dopuszczonych do głosowania.

W celu zagłosowania na wybrany projekt ogólnomiejski i/lub osiedlowy, należy kliknąć w przycisk "WYBIERZ". Spowoduje to przeniesienie wybranego projektu do otwierającego się w tym momencie okienka „Wybrane projekty” (UWAGA: w przypadku pomyłki możliwe jest wykasowanie wyboru za pomocą krzyżyka znajdującego się obok tytułu wybranego projektu i dokonanie poprawnego wyboru).

Następnie można przejść do drugiej kategorii projektów (ogólnomiejskie / osiedlowe) i także dokonać wyboru projektu lub przejść bezpośrednio do formularza głosowania on-line za pomocą przycisku „PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA” widocznego poniżej listy wybranych projektów.

Do głosowania on-line prosimy przygotować swoje telefony komórkowe oraz podać imię i nazwisko, adres zamieszkania i datę urodzenia.

February
< 2021 >
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb