Lista projektów do głosowania w BOBB 2022

Lista projektów do głosowania w BOBB 2022

15.09.2021

Projekty przewidziane do głosowania

Ostatecznie, ze wszystkich 34 projektów ogólnomiejskich złożonych przez mieszkańców Bielska-Białej, do etapu głosowania zakwalifikowało się 14 projektów (1 projekt został wycofany przez Autora), natomiast spośród wszystkich złożonych 67 projektów osiedlowych, do głosowania przewidziane zostały 52 projekty (1 projekt został wycofany przez Autora).

Aktualnie wszystkie projekty (z wyjątkiem wycofanych) pozostają widoczne na stronie BOBB 2022. Projekty zweryfikowane negatywnie (zarówno te, które nie uzyskały pozytywnej opinii Zespołu ds. weryfikacji projektów, jak i te, w stosunku do których podtrzymana została opinia negatywna wydana w wyniku rozpatrzenia odwołań Wnioskodawców przez Prezydenta Miasta) zostały umieszczone na liście "Projekty odrzucone" w dolnej części strony w wybranej zakładce (projekty ogólnomiejskie / osiedlowe).

Uwaga

Przed rozpoczęciem głosowania propozycje zadań ze statusem "Projekty odrzucone" zostaną usunięte ze strony BOBB 2022, zaś na stronie widoczne pozostaną wyłącznie projekty rekomendowane do głosowania.

Lista projektów pozytywnie zweryfikowanych

Poniżej publikujemy pełną listę (w pliku .pdf) wszystkich projektów pozytywnie zweryfikowanych w podziale na projekty osiedlowe i ogólnomiejskie. Zachęcamy do zapoznania się z treścią dokumentu.

Pliki do pobrania

February
< 2021 >
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb